page

KBb-21 Vaskë me kthinë me kullim qendror, mund të shtojë një përparëse të integruar

Num


Parametri

Numri i modelit.: KBb-21
Madhësia: 1800x820x560 mm
OEM: Në dispozicion (MOQ 1pc)
Materiali: Sipërfaqja e ngurtë/Rrëshirë e derdhur
Sipërfaqe: Mat ose me shkëlqim
Ngjyrë E zakonshme e bardhë / e zezë / gri / ngjyra të tjera të pastra / ose dy deri në tre ngjyra të përziera
Paketimi: Shkumë + film PE + rrip najloni + arkë prej druri (Eko-miqësore)
Lloji i instalimit Qëndrim i lirë
Aksesor Drainer pop-up (jo i instaluar);Kullimi qendror
Rubineti Nuk përfshihen
Certifikata CE & SGS
Garancia Më shumë se 5 vjet

Prezantimi

KBb-21 është një vaskë me kthinë, lloji më i zakonshëm i instalimit të banjës.I rrethuar nga tre anët, mund të shtojë një përparëse të integruar, shumë opsione teksture mermeri.Kullimi qendror. Çmenduri në 1800 mm (71'')x820mm(32'') x 560mm (22'')

Është një nga vaskat tona të reja të vitit 2021, një projektuar me hapësirë ​​për zhytje të thellë për t'ju çlodhur, rinovuar dhe rinovuar.Ju mund ta bëni me porosi gjatësinë e platformës në vendin tuaj.Instalimi i vaskës nga prapa në mur kombinon murin tuaj të banjës dhe vaskën e njomur, me një dizajn banak që rrethon vaskën, gjë që është mirë për t'i mbajtur gjërat atje, madje edhe një bimë të vogël jeshile për të kënaqur zemrën tuaj.Ju mund të bëni gjatësinë e banakut sipas nevojave tuaja dhe të përdorni hapësirën e banjës tuaj të mirë.

Madhësitë dhe ngjyrat e personalizuara janë të mirëseardhura për të ndërtuar hapësirën tuaj të ëndrrave.

KBb-21-04
KBb-21-01
KBb-21-03

Garancia e vaskës së cilësisë më të lartë

* Vaska jonë me sipërfaqe solide është një vaskë me një copë. 100% e lëmuar manualisht nga punëtorë të pasur me përvojë.

* Sipas sistemit profesional të kontrollit të cilësisë, ne inspektojmë çdo vaskë 4-5 herë, duke përdorur një elektrik dore të ndezur për të kontrolluar pjesët e brendshme dhe të jashtme për t'u siguruar që vaska të mos rrjedhë ose të mos prishet.

* Bëjmë testin 100 herë të plasaritur, injektojmë ujë të nxehtë (deri në 90 gradë) në vaskë dhe hedhim ujë të ftohtë në mënyrë alternative për të konfirmuar që është pa problem.

* Ne po përpunojmë me kujdes formimin, bluarjen, prerjen, lyerjen, lustrimin dhe paketimin.Raporti i inspektimit i kaluar para dorëzimit.

* Kjo është arsyeja pse ne mund të garantojmë 5 vjet për produktet tona.

DCIM100MEDIADJI_0127.JPG

Në rastin e lëndëve të para të larta dhe furnizimit të pamjaftueshëm me energji elektrike që ndikon në datën e dorëzimit, fabrika jonë qëndron ende si një furnizues i mirë kinez i vaskave, duke u ofruar klientëve tanë vaska me zbritje për të fituar tregun.Telefononi KITBATH, do të merrni surprizën!

212

KBb-21 Dimensionet

KBb-21

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Na kontaktoni

    Lini Mesazhin Tuaj