page

KBb-21 Када со средна одвод, може да додаде интегрирана престилка

Бр


Параметар

Модел бр.: KBb-21
Големина: 1800х820х560мм
OEM: Достапно (MOQ 1pc)
Материјал: Цврста површина/ Лиена смола
Површина: Мат или сјајни
Боја Вообичаена бела/црна/сива/друга чиста боја/или две до три бои измешани
Пакување: Пена + PE филм + најлонска лента + Дрвена гајба (Еко-пријателски)
Тип на инсталација Слободно стоење
Додаток Pop-up Drainer (не е инсталиран);Центар за одвод
Кран Не се вклучени
Сертификат CE & SGS
Гаранција Повеќе од 5 години

Вовед

KBb-21 е када со ниша, најчестиот тип на инсталација на бања.Опкружен од три страни, може да додаде интегрирана престилка, многу опции за мермерна текстура.Централен одвод. Деменција во 1800mm (71'')x820mm(32'') x 560mm (22'')

Таа е една од нашите нови кади 2021 година, пространо дизајнирана за длабоко натопување за да ве опушти, подмлади и обнови.Должината на престилка можете да ја направите по нарачка на вашето место.Инсталирањето на кадата од грб до ѕид ги комбинира ѕидот на вашата бања и кадата за натопување, со дизајн на шалтер што ја опкружува кадата, што е добро да ги држите работите таму, дури и мало зелено растение за да го задоволите вашето срце.Можете да ја направите должината на бројачот според вашите потреби и да го искористите просторот за вашата бања добро.

Прилагодените големини и бои се добредојдени за да го изградите вашиот простор од соништата.

KBb-21-04
KBb-21-01
KBb-21-03

Гаранција за када со највисок квалитет

* Нашата када со цврста површина е едноделна када.100% рачно полирана од богати искусни работници.

* Според професионалниот систем за контрола на квалитетот, ние ја проверуваме секоја када 4-5 пати, користејќи светла фенерче за да ги провериме внатрешните и надворешните делови за да се осигураме дека кадата не протекува или не се скрши.

* Правиме 100 пати испукан тест, вбризгуваме топла вода (до 90 степени) во кадата и наизменично истураме ладна вода за да потврдиме дека е без проблем.

* Внимателно обработуваме обликување, мелење, сечење, бојадисување, полирање и пакување.Извештај од инспекција донесен пред испорака.

* Затоа можеме да гарантираме 5 години за нашите производи.

DCIM100MEDIADJI_0127.JPG

Во случај на високи суровини и недоволно снабдување со електрична енергија што влијае на датумот на испорака, нашата фабрика сè уште стои како добар кинески снабдувач на кади, нудејќи им кади со попуст на нашите клиенти за да го освои пазарот.Јавете се на KITBATH, ќе го добиете изненадувањето!

212

KBb-21 Димензии

KBb-21

  • Претходно:
  • Следно:

  • Контактирајте не

    Оставете ја вашата порака