page
26346

Nga gjërat e vogla Gjërat e mëdha rriten...

KITBATH është një nga prodhuesit më të mirë të produkteve të materialeve të sipërfaqes së ngurtë në Kinë (banakë / vaska / lavamanë / kote etj.)

Gjatë jetëgjatësisë sonë 8 vjeçare, ajo ka vazhduar të pozicionohet si lider në industri.Një përkushtim për zhvillimin dhe inovacionin e produktit ka ndihmuar në kryesimin e industrisë së furnizimit/prodhimit duke grumbulluar klientëve të KITBATH një sërë vlerash biznesi në të njëjtën kohë!

Është angazhimi ynë për frymën "Ndani një jetë të shkëlqyer" që mbështet origjinalitetin e markës së produkteve të banjës KITBATH.

Sa të përkushtuar ndaj OEM & ODM jemi ne?

246346

OEM

Ne mirëpresim projekte të personalizuara me sipërfaqe solide, MOQ nga një copë.
Përgjigje 24 orëshe ndaj projektit tuaj OEM të banjës, nga vizatimet, dizajnet, aplikacionet për t'ju dhënë këshilla efektive.
Ne i kushtojmë vëmendje cilësisë së lëndëve të para për të siguruar që përmbajtja e rrëshirës në produktet e sipërfaqes së ngurtë të jetë mbi 38% dhe që produktet të mos zverdhen lehtësisht kur përdoren.
Arka e pastër e punuar me dorë, dizajn i bukur i pamjes, përdorim me madhësi të arsyeshme, pjesë këmbimi cilësore, ofrimi i trajnimeve për mirëmbajtjen pas shitjes dhe mbështetje në internet!
Ne vendosëm planin e rritjes së dizajnerëve me çmimin dhe durimin më të favorshëm për t'i mbështetur ata që të ndërtojnë ëndrrat e tyre në produkte, dhe dizajnerët po na udhëheqin ne dhe tregun.Ne rritemi së bashku.

ODM

Departamenti ynë i R&D ka 12 stilistë dhe ne shpenzojmë 30,000 dollarë në muaj për të zhvilluar dizajne të reja, duke përfshirë ndryshimet e formës, materialit dhe procesit.
Ne marrim pjesë në ekspozita të ndryshme, takojmë stilistë nga e gjithë bota, komunikojmë me ta, thithim elementët e rinj të tregut duke marrë parasysh prakticitetin e produkteve.
Ne i kushtojmë vëmendje cilësisë së prodhimit dhe jemi gjithashtu të gatshëm të investojmë në përmirësimin e procesit të prodhimit.Përmirësimi i procesit të ri do të sigurojë një bazë për krijimin e produkteve të reja.
Aftësia e projektimit do të zbatohet njëkohësisht në punëtorinë tonë të sapohapur të FLETËVE TË SIPËRFAQËSISË SË NGURTË me linjën tonë të ardhshme të prodhimit për mobilje, të tilla si tavolina, dollapë të varur dhe pritje.Nga viti 2021 ne do t'u ofrojmë klientëve produkte banjo dhe kuzhine dhe lloje të bukura mobiljesh.

212

Ne jemi gjithmonë aty me ju

100% e punuar me dorë
lustrim
Garancia e cilësisë me IQC me 3 hapa dhe testimin e rrjedhjes përpara paketimit
Cilësi e lartë
Garancia: 5 vjet
Garancion kohë të çojë
Paketa miqësore me mjedisin
124 (1)
124 (2)
124 (2)
DCIM100MEDIADJI_0127.JPG

Shërbimi i ekipit të shitjeve 7 ditë/24 Shtëpi
Zgjidhja në 48 orë

Ne kujdesemi për cilësinë
Figura e kontrollit të lavamanëve me sipërfaqe të ngurtë

Ne e përpunojmë testin e rrjedhjes 100 herë
Foto e testimit të vaskës me sipërfaqe të ngurtë

Paketa profesionale eksportuese

PROCESI I PRODHIMIT TË BANJËS SË SIPËRFAQËS SË NGURTË

MATERIALE TË NGURTA SIPËRFAQËSORE:

Sipërfaqja e ngurtë është një material i prodhuar nga njeriu, zakonisht i përbërë nga një kombinim i mineralit natyror të aluminit trihidrat (ATH) si një mbushës, rrëshirë akrilike, epoksi ose poliester dhe pigmente. Mund të imitojë pamjen e granitit, mermerit, gurit dhe të tjera që ndodhin në natyrë. Materiale.Përdoret më shpesh për formimin e një vaske, lavamanëve dhe instalimeve pa telashe të banakut të materialit të ngurtë prej guri.

Përparësitë e sipërfaqes së ngurtë janë:

● Formim një copë për vaska dhe lavamanë.Instalim pa probleme për tavolinat e banakut ose të kota.
● Shumë opsione ngjyrash dhe teksture, të rehatshme prekëse, vaska me sipërfaqe të ngurtë ka një kapacitet shumë të shkëlqyer termoizolues.
● Lehtë për t'u pastruar dhe luajtur, Rezistencë e fortë ndaj ndotjes;Eko-miqësore pa ndotje;

2363246

PROCESI NE FOKOSIM

Derdhja e rrëshqitjes së mykut

1 (1)
1 (2)
1 (3)

Prerja e skajeve

1 (4)
1 (5)
1 (6)

Lustrim i sipërfaqes

1 (8)
1 (7)
1 (9)

Inspektimi (IQC)

1 (10)
1 (11)
1 (12)

OBJEKTET PRODHIMTARE
&
INSPEKTIMI I PLOTË I PRODUKTEVE TË BANJËS SIPËRFAQE TË NGURTA

235234 (1)

Sistemi Industrial i Grumbullimit të Pluhurit

235234 (2)

Makinë Qarkulluese e Derdhjes me vakum

235234 (3)

Makinë me skaje prerëse

235234 (4)

Makina prerëse e tipit B

235234 (5)

Furrë me temperaturë të lartë

235234 (6)

Makina testuese e motit UV

235234 (7)

Makinë dispersioni

235234 (8)

Makinë distilimi

KËTU ZËRI I CILËSISË TONA

KITBATH është fokusuar në prodhimin e produkteve të sipërfaqes së ngurtë të klasës së lartë,
me miratim ngaISO9001/ISET/SGSraporti i testimit dhe auditimi.
Ne po aplikojmë përcUPC.

24634636
zs
zs2

GËZUAR JETËN, GËZUAR KITBATH

"KITBATH" është themeluar në vitin 2016. Ne jemi një prodhues energjik që prodhon kryesisht pajisje sanitare dhe pajisje kuzhine, duke përfshirë vaskën me rrëshirë, legenët e pavarur, tavolinat, kotësitë, tualetet, rubinetat dhe pasqyrat.

Me cilësinë e lartë, shumë dizajne dhe çmime të favorshme, ne ishim një nën-furnizues i fortë për shumë marka të mëdha dhe parti të kualifikuara tregtare në Kinë.
Në vitin sfidues 2021, ne ndryshojmë rolin tonë për t'u bërë furnizuesi juaj i drejtpërdrejtë për porositë jashtë vendit, zvogëlojmë më tej koston tuaj, garantojmë cilësi dhe përmirësojmë shërbimet pas shitjes.Ne jemi këtu për të kombinuar stilin dhe cilësinë për të ofruar zgjidhje të gjitha-në-një të banjove dhe kompleteve të kuzhinës për nevojat tuaja.Produktet e përmirësuara të shtëpisë inteligjente ju sjellin jetën ideale me ne.

Produktet e shkëlqyera të sipërfaqes së ngurtë kanë një përqindje rrëshirë më të lartë se 38%, duke e bërë produktin tonë të duket luksoz, i butë dhe me prekje të butë.Ne kujdesemi për cilësinë, investuar në Makinën e Derdhjes me Vakum Qarkullues për të reduktuar flluskat e produktit dhe për të rritur densitetin, duke lustruar sipërfaqen me përpikëri me punë të dorës, duke inspektuar problemet e plasaritjes me 100 herë testimin e ujit të nxehtë/ftohtë.
Jemi krenarë që Sipërfaqet e Ngurta nuk u kthyen në të verdhë pas përdorimit të klientëve për vite me radhë.
Madhësitë e personalizimit janë të mirëseardhura, dhe sasia minimale e porosisë tonë është një copë.
Produktet e gurit artificial janë të riparueshme, të rinovueshme dhe miqësore me mjedisin.

Le të shijojmë jetën luksoze me një çmim të volitshëm me produktet tona "KITBATH"!

FALEMINDERIT !


Lini Mesazhin Tuaj