page

KBb-17 / KBb-18 Vaskë me sipërfaqe të ngurtë në formë të rrumbullakët me qëndrim të lirë

Num


Parametri

Numri i modelit.: KBb-17/KBb-18
Madhësia: 1300x1300x570mm
1500x1500x570mm
OEM: Në dispozicion (MOQ 1pc)
Materiali: Sipërfaqja e ngurtë/Rrëshirë e derdhur
Sipërfaqe: Mat ose me shkëlqim
Ngjyrë E zakonshme e bardhë / e zezë / gri / ngjyra të tjera të pastra / ose dy deri në tre ngjyra të përziera
Paketimi: Shkumë + film PE + rrip najloni + arkë prej druri (Eko-miqësore)
Lloji i instalimit Qëndrim i lirë
Aksesor Drainer pop-up (jo i instaluar);Kullimi qendror
Rubineti Nuk përfshihen
Certifikata CE & SGS
Garancia Më shumë se 5 vjet

Prezantimi

KBb-17 Vaska e rrumbullakët e pavarur ju sjell një moment njomjeje relaksi, vaska rrethore kanë dy madhësi në diametër 1300mm (51'') dhe 1500mm (59''), me kullim qendror dhe sipërfaqe të lëmuar me prekje pa asnjë të metë.

Vaska e rrumbullakët e njomjes KBb-17 dhe KBb-18 janë bërë nga i njëjti kallëp kur njëra në diametër është 1300 mm (51'') ndërsa një tjetër është 1500 mm (59'').ato janë të pajisura me një proces të avancuar, duke kombinuar komoditetin dhe dizajnin modern me performancën ergonomike.Konstruksioni i rrëshirës së derdhjes me cilësi premium është i përforcuar me sipërfaqe solide për forcë dhe qëndrueshmëri.Dizajni i tij modern i lakuar do të përputhet me çdo dekor dhe do të formojë një pikë qendrore të habitshme në banjën tuaj.Modernizoni banjën tuaj me stilin e qëndrimit të lirë, një madhësi bujare për një zhytje relaksuese.

Nëse një mini vaskë është sipas nevojave tuaja ose një vaskë e madhe sipas shijes tuaj, ne jemi në gjendje të bëjmë vaska OEM bazuar në vizatimet ose dizajnin tuaj.

Karakteristikat dhe Avantazhet:

Të gjitha vaskat tona janë të cilësisë së miratuar nga SGS.Ato përfshijnë rezervuarët e tejmbushjes së kromit dhe kanalizimet që shfaqen me krom.Opsionet e madhësive të vaskave me një gamë të gjerë janë të përshtatshme për t'u përdorur për shtëpi, hotele, vila, vaskë për dhoma spa, etj. Materiali superior zgjat më gjatë duke përdorur jetëgjatësinë.Vaska Soaking në formë të rrumbullakët është e lehtë për t'u instaluar dhe nuk ka nevojë të veçantë për ta mirëmbajtur atë.Ne po ofronim trajtim sipërfaqësor mat ose me shkëlqim dhe shumë ngjyra që ju të zgjidhni.

KBb-18 (1)
KBb-18 (2)

Ne jemi furnizuesi kinez i vaskës së banjës me procedurë të prodhimit të teknologjisë së lartë dhe sistem superior të menaxhimit nga lënda e parë e vaskës, lustrimi i punuar me dorë, prerja, lyerja dhe paketimi, ne premtojmë se të gjitha produktet nga ne do të inspektohen 4 herë përpara dërgesës për të garantuar cilësinë e dorëzuar në dora jote.

212 (1)
212 (2)
212 (1)

Certifikatat e fabrikës

21

Dimensionet KBb-17/KBb-18

KBb-18-130

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Na kontaktoni

    Lini Mesazhin Tuaj