Modeli Polar

Të gjitha Produktet
img

Kush jemi ne?

KITBATH Industries Co., Ltd.

KITBATH” është themeluar në vitin 2016. Ne jemi një prodhues energjik që prodhon kryesisht pajisje sanitare dhe pajisje kuzhine, duke përfshirë vaskën me rrëshirë, legenët e pavarur, tavolinat, kotësitë, tualetet, rubinetat dhe pasqyrat.

 

Në vitin sfidues 2021, ne ndryshojmë rolin tonë për t'u bërë furnizuesi juaj i drejtpërdrejtë për porositë jashtë vendit, zvogëlojmë më tej koston tuaj, garantojmë cilësinë dhe përmirësojmë shërbimet pas shitjes.Ne jemi këtu për të kombinuar stilin dhe cilësinë për të ofruar zgjidhje të gjitha-në-një të banjove dhe kompleteve të kuzhinës për nevojat tuaja.Produktet e përmirësuara të shtëpisë inteligjente ju sjellin jetën ideale me ne.

Rreth Nesh

Çfarë mund të bëjmë?

 • 1500
  Klientët
 • 200+
  Projekti i përfunduar
 • 500+
  Projekti në vazhdim
 • Design

  Dizajn

  OEM dhe ODM janë të disponueshme
  12 dizajne janë gati për projektin tuaj

 • Quality

  Cilësia

  Standardi i prodhimit CUPC
  Produkte të certifikuara nga CE SGS.

 • Shipment

  Dërgesë

  Garancion kohën e prodhimit
  Materiale paketimi miqësore me mjedisin

Shikoni punën time

  THE WESTIN HOTEL

  HOTEL WESTIN

  KITBATH Basins & Vanities të përdorura në këtë projekt
  MARRIOTT INTERNATIONAL

  MARRIOTT INTERNATIONAL

  Vaska të pavarura dhe lavamanë countertop të përdorura në këtë projekt
  ALTIRAINC

  ALTIRAINC

  KITBATH Vaskë prej guri Corian e përdorur në këtë projekt
  INTERCONTINENTAL

  NDËRKONTINENTALE

  KITBATH Vaska prej guri Corian e përdorur në këtë projekt
Lexo më shumë

Çfarë thonë klientët

Hetim Tani

Blog i fundit

 • Video
 • Lajme
 • SHOWROOM i KITBATH
 • SHOWROOM i KITBATH
 • SHOWROOM i KITBATH
Lexo më shumë
Lexo më shumë

Kontaktoni

Lini Mesazhin Tuaj