page

KBb-17 / KBb-18 Тркалезна цврста површина на слободна стоечка када

Бр


Параметар

Модел бр.: KBb-17/KBb-18
Големина: 1300х1300х570мм
1500х1500х570мм
OEM: Достапно (MOQ 1pc)
Материјал: Цврста површина/ Лиена смола
Површина: Мат или сјајни
Боја Вообичаена бела/црна/сива/друга чиста боја/или две до три бои измешани
Пакување: Пена + PE филм + најлонска лента + Дрвена гајба (Еко-пријателски)
Тип на инсталација Слободно стоење
Додаток Pop-up Drainer (не е инсталиран);Центар за одвод
Кран Не се вклучени
Сертификат CE & SGS
Гаранција Повеќе од 5 години

Вовед

KBb-17 Тркалезната самостојна када ви носи момент на релаксација.

Тркалезната када за натопување KBb-17 и KBb-18 се направени од ист калап кога една во дијаметар е 1300 mm (51''), додека друга е 1500 mm (59'').тие се опремени со напреден процес, кој ги комбинира удобноста и модерен дизајн со ергономски перформанси.Изградбата на смола за леење со врвен квалитет е зајакната со цврста површина за цврстина и издржливост.Неговиот модерен заоблен дизајн ќе одговара на секој декор и ќе формира впечатлива фокусна точка во вашата бања.Модернизирајте ја вашата бања со стил на слободно држење, великодушна големина за релаксирачко натопување.

Ако мини када е по ваша потреба или преголема када по ваш вкус, ние сме способни да правиме OEM кади врз основа на вашите цртежи или дизајн.

Карактеристики и предности:

Сите наши кади се со квалитет одобрен од SGS.Тие вклучуваат резервоари за прелевање на хром и хромирани скокачки одводи.Опциите за големини на кади со широк опсег се погодни за употреба за домови, хотели, вили, кади за спа соби итн. Супериорниот материјал трае подолго при користење на животниот век.Тркалезната када Soaking е лесна за инсталирање и нема посебна потреба да се одржува.Нудевме обработка на мат или сјајна површина и многу бои за да изберете.

KBb-18 (1)
KBb-18 (2)

Ние сме кинески снабдувач со када со високотехнолошка процедура за производство и супериорен систем за управување од суровина за када, рачно изработено полирање, сечење, сликање и пакување, ветуваме дека сите производи од нас ќе бидат проверени 4 пати пред пратката за да се гарантира квантитет доставен на твојата рака.

212 (1)
212 (2)
212 (1)

Фабрички сертификати

21

KBb-17/KBb-18 Димензии

KBb-18-130

  • Претходно:
  • Следно:

  • Контактирајте не

    Оставете ја вашата порака