Поларен модел

Сите производи
img

Кои сме ние?

KITBATH Industries Co., Ltd.

KITBATH“ е основан во 2016 година. Ние сме енергичен производител кој главно произведува санитарна опрема и кујнски капацитети, вклучувајќи када од смола, самостоечки базени, маса, суети, тоалети, чешми и огледала.

 

Во предизвикувачката 2021 година, ја менуваме нашата улога за да станеме ваш директен снабдувач за нарачки во странство, дополнително да ги намалиме трошоците, да гарантираме квалитет и да ги подобриме услугите по продажбата.Ние сме тука да ги комбинираме стилот и квалитетот за да ви испорачаме решенија за сетови за бањи и кујнски комплети за вашите потреби.Надградените производи за паметни домови ви го носат идеалниот живот со нас.

За нас

Што можеме да направиме?

 • 1500
  Клиенти
 • 200+
  Проектот е завршен
 • 500+
  Проектот е во тек
 • Design

  Дизајн

  OEM и ODM се достапни
  12 дизајни се подготвени за вашиот проект

 • Quality

  Квалитет

  Стандард за производство на CUPC
  Производи сертифицирани од CE SGS.

 • Shipment

  Испорака

  Гарантира време на производство
  Еко-пријателски материјали за пакување

Види ја мојата работа

  THE WESTIN HOTEL

  ХОТЕЛ ВЕСТИН

  KITBATH Basins & Vanities користени за овој проект
  MARRIOTT INTERNATIONAL

  MARRIOTT INTERNATIONAL

  Самостојни кади и мијалници на шалтер користени за овој проект
  ALTIRAINC

  ALTIRAINC

  KITBATH Када од кориански камен се користи на овој проект
  INTERCONTINENTAL

  ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛНИ

  KITBATH Када од кориански камен користена на овој проект
Прочитај повеќе

Што велат клиентите

Прашај сега

Најновиот блог

 • Видео
 • Вести
 • САЛО на KITBATH
 • САЛО на KITBATH
 • САЛО на KITBATH
Прочитај повеќе
Прочитај повеќе

Стапи во контакт

Оставете ја вашата порака